headerlv

Par mums

Dzīvokļa jautajums, mūsu mājīga māja, mūsu cietoksnis - vai tad ne tas mūs, tik dažādus, apvieno kopā? Cilvēki precas, saņem mantojumu, dzemdē bērnus, vai arī atstāj vecākus un sāk dzīvot patstavīgo dzīvi.

Šadi notikumi notiek ar mums visiem, tikai ar dažiem no mums biežāk, bet ar dažiem retāk. Politiķis vai santehniķis, medmāsa vai pasniedzējs, students vai uzņēmējs, VISI kaut reizi dzīvē maina dzīves vietu. Un, protams, veic remontu savā dzīves vietā. Ik viens izjūt nepieciešamību renovēt jau nonesāto, labiekārtot savu iedzīvi, izveidot vēl nebijušo interjeru, kurš atnesīs mieru un prieku.

Jūsu ofisa vai jebkuras citas iestādes interjera labiekārtošana ir tik pat svarīga kā Jūsu dzīves vietas mājīgums!

Jo tieši šī vieta atnes Jums peļņu. Tieši tur Jūs pavadāt lielāko sava laika daļu,tur Jums jājūtās ļoti labi un tādas pašas sajūtas janodrošina arī saviem klientiem! Visi gib savos īpašumos justies apmierināti, redzēt prieku uz savu tuvinieku sejām, sajust drošību un komfortu, būt parliecinātam par rītdienu.

MĒS esam nenogurdinamo,motivēto speciālistu kompānija. Katrs no mums ir savas jomas veiksmīgs profesionalis, kurš veltījis savu dzīvi mīļākai lietai.

Mūsu uzdevums ir nodrošināt Jūsu dzīvesvietā mājīgumu un komfortu, un ar to mēs nodarbojamies jau ilgu laiku! Mēs būsim priecīgi Jūs pavadīt no drošas īpašuma iegādes līdz pilnīgai dzīves vietas labiekārtošanai!

Zvaniet,rakstiet un droši interesējaties par jebkuriem jautājumiem! Mēs sniegsim bezmaksas konsultāciju un ar lielāko prieku palīdzēsim ar risinājumu!

Lieta ir sarežģīta un visi atsakās Jums palīdzēt? Lieliski!!! Mēs mīlam izaicinājumus un nemeklējam vieglākus ceļus!

Jūsu ideja neietilpst nevienā mūsu sadaļā? Tā nav problēma! Jo mēs sniedzam ĻOTI PLAŠU PAKALPOJUMU SPEKTRU! Visu pat nevar uzskaitīt! Vienkārši sazinieties ar mums, un mēs kopā atradīsim Jūsu jautājuma risinājumu!

Gaidam Jūsu ziņu!