headerlv

Nekustamie īpašumi

Daudziem no mums ir nepieciešams atbalsts: mīļo atbalsts, līdzīgi domājošo atbalsts, kolēģu atbalsts.

Lielākai daļa no mums ir nepieciešama pārliecība: parliecība savā nākotnē, uzticība lēmumu pieņemšanā, uzticība pieņiemtos lēmumos.

Mums visiem ir vajadzīga drošība: pašu drošība un mūsu mīļo drošība, risinājumu drošība, kurus mēs pieņemam un no kuriem ir atkarīga mūsu rītdiena!

Nav kauns atzīties, ka Jus dažos jautajumos esat diezgan nekompetents, kauns ir pēc tam apzināt nepareizas kustības rezultātus, kas nekustamo īpašumu pasaulē var būt ļoti dārgi.Tikapt dargi kā pati drošība.

Ne vienu reizi vien mums vajadzeja risināt “bēdu” mākleru sadarītos darbus. Tādus maklērus medz devēt par „melnajiem” mākleriem-pašmacītiem, neizglitotiem ne jurisprudencē, ne arī likumdošanā. Šie nelieši, meklējot vieglo peļņas veidu, piedavājot savus nekvalificētus pakalpojumus.

Rezultāti parasti ir nožēlojami. Mazakais no tā, ko mēs esam labojuši - ir tad, kad darījums, amatieru sagatavots, nojuka tieši notāra birojā, jo trūka nepieciešamo dokumentu, vai nebija pareizi sastādīts pārdošanas līgums vai arī bija pielaistās citās nopietnās kļūdas šinī jomā.

Kā rezultātā nevainīgs pārdevējs, pārliecināts par to, ka viņa intereses pārstāv speciālists, bija spiesta atgriezt pircējam rokas naudu DUBUTĀ IZMERĀ! Nerunājam pat par to, ko zaude pats pircējs. Un tas ir mazākais no diviem ļaunumiem.

Galu galā, var parakstīt tādu dokumentu, kas vispar atstās uz ielas, ar savu mantu saišķiem. Un tas, diemžēl, nav tikai biedu vārdi - tas tiešām notiek, un ir ļoti grūti šadā etapā un bieži vien neiespējams kaut kā palīdzēt upuriem.

Bet no tā visa varēja izvairīties!

Jūsu drošības risinājumi un uzticamu atbalstu visos nekustamā īpašuma darījumu posmos un grūtībās varam palīdzet mēs, - aģentūra "Akompanija".

Jo ātrāk jūs sazināties ar mums, jo ātrāka un labāka būs mūsu palīdzība un iespēja atrisināt jūsu problēmu. Katrs posms ir vienlīdz svarīgs, nav vērts pieņemt patstavīgus lēmumus reklamās jomā,uzticiet to mums-profesionāļiem! Galu galā, ja jūs lasāt šo, tad mūsu mērķreklamēšanā strādā! Bet pātstavīgi mēģinājuma soļi tirgū var radīt Jums ievērojamus laika zaudējumus.

Mēs, būdami profesionāļi, piedāvājam mūsu klientiem pilnu pakalpojumu klāstu, kas saistīti ar nekustamo īpašumu darījumu slēgšanu:

- Nekustamā īpašuma pirkšana un pārdošana
- Īre-noma
- Uzturēšanās atļaujas ārzemniekiem, iegādājoties nekustamo īpašumu
- Nekustamā īpašuma novērtēšana un tirgus analīze
- Darbs no projekta līdz pat ta veiksmīgai īstenošanai
- Darbs ar savu pircēju un objektu datu bāzi
- Nepieciešamās dokumentācijas sagatavošana un apkopošana
- Zaudēto dokumentu atgūšana
- Palīdzība, iegūstot aizdevumu
- Palīdzība atbrīvoties no smagām kredīta saistībām
- Palīdzība ar komunālo maksājumu parādu
- Līgumu projektu izstrādāšana
- Juridiskais atbalsts darījumā pie notāra
- īpašnieka Pārreģistrācija Zēmesgrāmatā

Mēs arī esam gatavi palīdzēt Jums ar gaidāmo pārcelšanos, un, ja nepieciešams, ar remontu vai interjera izmaiņam Jūsu jaunās mājas!

Zvaniet un rakstiet, konsultācija - BEZMAKSAS! Diskusiju gaitā mēs noteikti atradīsim labāko veidu, ka atrisināt jūsu problēmu! Uzticieties mūsu profesionalitātei un drīz mēs iepriecināsim Jūs ar sava darba augļiem!